Hemen Başvur!

18 yaşından küçüklere BES başvurunu şimdi yapabilirsin!

Başvurun ile geleceğine önem verdiğin çocuklar ve de gençler için başlatacağın BES sözleşmesinin ödeyeni konumunda olacaksın.

Çocuklar ve gençler, 18 Yaş Altı BES sözleşmesinde katılımcı konumunda olmaktadır.

18 Yaş Altı BES başvurunu, iletişim formu üzerinden bize ulaştırman halinde; formda belirtmiş olduğun iletişim bilgileri üzerinden Müşteri Temsilcimiz seninle görüşme sağlayacaktır.

Böylece ayda 100 TL katkı payı ödeyerek HDI Fibaemeklilik Gelecek Net BES Plan ile Bireysel Emeklilik Sistemine en sevdiğin çocukları, gençleri dahil etmiş olacaksın.

Aşağıdaki iletişim formu ile tarafımızla paylaşmış olduğunuz verileriniz formun amacı doğrultusunda kullanılacak olup 18 yaş altı BES başvurunuz hakkında tarafınızla iletişimde bulunulabilmesi için işlenecektir. Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verileri koruma kanunu hükümlerine uygun olarak güvenli ortamda alınmakta ve saklanmaktadır. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ne her zaman buradan ulaşabilirsiniz.

Geleceknet.com.tr, size özel hizmetlerini geliştirmek üzere "Çerez" kullanmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.