18 Yaş Altı BES Planı

HDI Fibaemeklilik Gelecek Net BES Planı

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) finansal desteğin en güncel adı!

Yenilenen nitelikleriyle BES’te yaş sınırı artık bulunmuyor ve 18 yaşından küçüklere BES yaptırmak artık mümkün!

HDI Fibaemeklilik, 18 yaşından küçüklere BES için özel olarak tasarladığı Gelecek Net BES Planı ile yine öncü bir adım attı!

Geleceğini düşündüğün 18 yaşından küçük çocukların, gençlerin birikimle yaşama bir adım önde başlayabilmesi için BES sözleşmesini şimdi başlatabilir, finansal güvence ile sevdiklerinin geleceğini tasarlayabilirsin.

Neden HDI Fibaemeklilik Gelecek Net BES Planı

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan Gelecek Net ile 16.11.2021 tarihine kadar BES başlatan herkes, Trendyol’dan 100 TL değerinde Trendyol Cüzdan hediye çeki kazandı.

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan HDI Fibaemeklilik Gelecek Net ile çocuklar ve gençler, adına başlatılmış olan BES sözleşmesinde katılımcı olabilir.

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan HDI Fibaemeklilik Gelecek Net ile sözleşmede katılımcı konumda olan çocuklar ve gençler, Devlet Katkısından yararlanabilir.

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan HDI Fibaemeklilik Gelecek Net ile yılda 12 defa fon değişikliği yaparak, sözleşmede ödeyen ve birikimi yöneten kişi olarak çocukların, gençlerin birikimine BES Fon getirileriyle yön verebilirsin.

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan HDI Fibaemeklilik Gelecek Net ile yılda 4 defa olacak şekilde HDI Fibaemeklilik BES Planlarından birini seçebilir; birikimine yeni planın üzerinden devam edebilirsin.

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan HDI Fibaemeklilik Gelecek Net ile dilediğin zaman ödemelerini yeniden başlatabilirsin.

18 yaş altı BES Planı olarak tasarlanan HDI Fibaemeklilik Gelecek Net ile ek katkı payı ödeyerek ara dönemlerde birikiminin daha da değerlenmesini sağlayabilirsin. Üstelik katkı paylarını dilediğin zaman artırabilirsin. Daha sonra da BES planının asgari tutarını geçmeyecek şekilde dilediğin zaman azaltabilirsin.

Ayrıca;

HDI Fibaemeklilik, 2020 yılını BES fon getirilerinde birçok fonu ile lider konumda tamamladı. Gelecek Net BES Planı ile 18 yaşından küçüklerin BES birikimlerine de bu deneyimi ile yön verir.

Geniş iletişim ve işlem kanal ağı olan HDI Fibaemeklilik dijital ortamda günün her saati iş başında! Mobil uygulaması, bireysel şubesi, sanal asistanı FiGuru ile dilediğin saatte birikimlerini inceleyebilirsin,fon değişikliğini yapabilirsin, bilgilerini güncelleyebilirsin.

Mesai saatleri haricinde Müşteri Temsilcimizin sana ulaşması için FiGuru üzerinden "Beni Ara" formunu doldurarak not bırakabilirsin.

HDI Fibaemeklilik Gelecek Net BES Planı katkı payı 100 TL'dir. Birikim yapmak isteyen her birey, geleceğini düşündüğü çocuk ve gençlere her ay harçlık verir gibi BES sözleşmesine katkı payı yatırabilir. Böylece BES avantajlarıyla HDI Fibaemeklilik avantajlarını biriktirerek güçlü bir geleceğe yön vermek mümkün.

Aynı zamanda FiGuru ile dilediğin zaman ek katkı payı ödemeni yapabilir ya da katkı payı değişikliğini sağlayabilirsin. Geçmiş döneme ait ödemelerini FiGuru üzerinden tamamlayabilirsin. BES hakkında bilmediğin konularda FiGuru'dan destek alabilirsin.

Fonlarının uzman ellerde olmasını istersen HDI Fibaemeklilik aracılığı ile fonlarının yönetimini Portföy Yönetim Şirketlerimize devredebilirsin.

Gelecek Net Emeklilik Planı Hakkında Bilmen Gerekenler

18 yaş altı BES sözleşmesinin katılımcısı “çocuk” veya “gençler” dir.

Yetişkinler, 18 yaş altı BES sözleşmesinde ödeyen konumundadır.

Aylık olarak ödenmesi düşünülen minimum katkı payı, HDI Fibaemeklilik Gelecek Net BES Planında 100 TL’dir.

Ödemeler aylık, 3 aylık, 6 aylık yada yıllık yapılabilir.

BES’e ilk defa HDI Fibaemeklilik Gelecek Net BES Planı ile dahil olanlar Giriş Aidatı ödemez.

Erken çıkış ya da aktarım halinde çıkışa ertelenmiş Giriş Aidatı, birikim hak edişinden düşer.

Sözleşmede katılımcı konumda olan çocuk ve gençler Devlet Katkısı avantajından yararlanabilir.

Yılda 4 defa BES Planı değiştirmek mümkündür.

Yılda 12 defa fon değişikliği yapmak mümkündür.

BES fon getirilerinde uzman desteği almak için fon yönetimi, Portföy Yönetim Şirketine HDI Fibaemeklilik aracılığı ile devrebilebilir.

Geleceknet.com.tr, size özel hizmetlerini geliştirmek üzere "Çerez" kullanmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.